kdo jsme

Po vzoru významného představitele české dekadence Arthura Breiskyho se i naše práce opírá o jistou dávku poetiky, mystifikace a humoru.


Klára Zápotocká

grafická designérka

Absolventka Střední průmyslové školy grafické a Prague College (School of Art & Design) se v praxi zaměřuje na úpravu knih a vizuální styl (corporate identity). Její portfolio zahrnuje různorodou tvorbu pro komerční i občanské společnosti, věnuje se také projektům v neziskovém sektoru. Získala ocenění v prestižní soutěži Nejkrásnější české knihy.

klara@breisky.cz
+420 737 412 050

Kryštof Doležal

grafický designér

Během působení v reklamních agenturách realizoval z pozice Art Directora řadu velkých projektů převážně pro kulturní instituce, kterým se intenzivně věnuje i ve studiu Breisky (Divadelní ústav, Orientální ústav AV ČR, Arbor Vitae, Divadlo Ponec a další). Patří k dlouhodobým spolupracovníkům českého výtvarníka Krištofa Kintery.

krystof@breisky.cz
+420 608 764 380


Zoe Mitterhuber

grafická designérka

Zoe​,​​ ​původem z německého Mnichova, v Praze absolvovala Prague College (School of Art & Design). Zaměřuje se na typografii a různé styly ilustrace​, miluje tisková média, zejména časopisy a knihy. Je držitelkou ocenění německého Art Directors Clubu za svůj návrh časopisu „Das Blickkontakt Magazin“.

Kateřina Puncmannová

grafická designérka

V roce 2018 absolvovala v ateliéru Vizuální komunikace na FDULS v Plzni. Nyní studuje Grafický design u Rostislava Vaňka a Kristiny Fišerové taktéž v Plzni. Během studia se zůčastnila stáže na polské UAP v Poznani. Ve své tvorbě se prozkoumává všemožné platformy grafického designu od ilustrace, přes návrhy písma až po tvorbu krátkých videí. V roce 2017 vyhrála mezinárodní soutěži Young Package za svůj obal na malířskou štětku. V témž roce uspěla na festivalu Graphic Matters v Bredě v Nizozemsku s plakátem Sisyphus.


Soňa Juríková

grafická designérka

Absolventka ateliéru Vizuální komunikace na FDULS v Plzni, v současné době studuje u Pala Bálika v Typolabu na VŠVU v Bratislavě. Převážně se věnuje tvorbě pro děti – ilustrovala a upravila knížku pohádek Krotitelka pražských strašidel, ve své bakalářské práci zpracovala sérii učebnic a Slabikář, za který získala ocenění Excelentní studentský design, Cenu ředitelky Uměleckoprůmyslového muzea a Cenu Nakladatelství Albatros, které knihu připraví k vydání.

Ondřej Haase

dtp operátor

Vystudoval SPŠG Hellichova, obor polygrafie. Následně pracoval pro společnosti Attan (2004), Scenografie (2005—2006), Redhill design (2007), Lemonade (2008) a Lavmi (2009—2016). Zabývá se předtiskovou přípravou, úpravou fotografií a vším, co je ke zdárnému dokončení projektu třeba. Má bohaté zkušenosti s realizací náročných projektů za pomoci nejrůznějších technologií.

ondra@breisky.cz
+420 605 431 596