kdo jsme

Po vzoru významného představitele české dekadence Arthura Breiskyho se i naše práce opírá o jistou dávku poetiky, mystifikace a humoru.


Klára Zápotocká

grafická designérka

Absolventka Střední průmyslové školy grafické a Prague College (School of Art & Design) se v praxi zaměřuje na úpravu knih a vizuální styl (corporate identity). Její portfolio zahrnuje různorodou tvorbu pro komerční i občanské společnosti, věnuje se také projektům v neziskovém sektoru. Získala ocenění v prestižní soutěži Nejkrásnější české knihy.

klara@breisky.cz
+420 737 412 050

Kryštof Doležal

grafický designér

Během působení v reklamních agenturách realizoval z pozice Art Directora řadu velkých projektů převážně pro kulturní instituce, kterým se intenzivně věnuje i ve studiu Breisky (Divadelní ústav, Orientální ústav AV ČR, Arbor Vitae, Divadlo Ponec a další). Patří k dlouhodobým spolupracovníkům českého výtvarníka Krištofa Kintery.

krystof@breisky.cz
+420 608 764 380


Zoe Mitterhuber

grafická designérka

Zoe​,​​ ​původem z německého Mnichova, v Praze absolvovala Prague College (School of Art & Design). Zaměřuje se na typografii a různé styly ilustrace​, miluje tisková média, zejména časopisy a knihy. Je držitelkou ocenění německého Art Directors Clubu za svůj návrh časopisu „Das Blickkontakt Magazin“.

Kateřina Puncmannová

grafická designérka

Absolventka SPŠG Hellichova, v oboru Gragický design. Nyní studuje třetím rokem Vizuální komunikaci na FDU v Plzni. V roce 2017 vyhrála mezinárodní soutěž Young Package.


Soňa Juríková

grafická designérka

Po absolvování prvního ročníku v ateliéru Ilustrace a grafiky FDULS v Plzni se rozhodla plně věnovat grafickému designu, a tak přestopila do ateliéru Vizuální komunikace. Ve své práci tak uplatňuje znalosti z obou oborů, které jsou jí nejbližší.


Ondřej Haase

dtp operátor

Vystudoval SPŠG Hellichova, obor polygrafie. Následně pracoval pro společnosti Attan (2004), Scenografie (2005—2006), Redhill design (2007), Lemonade (2008) a Lavmi (2009—2016). Zabývá se předtiskovou přípravou, úpravou fotografií a vším, co je ke zdárnému dokončení projektu třeba. Má bohaté zkušenosti s realizací náročných projektů za pomoci nejrůznějších technologií.

ondra@breisky.cz
+420 605 431 596

Jan Vincenec

produkce

Po absolvování ETF a HTF UK založil Skutečnost o. s. a Galerii Patricia Miláno, kde působí jako kurátor a koordinátor projektu. Za osmileté období realizoval 180 výstav v Praze, Brně i Ostravě a podílel se také na projektech ve veřejném prostoru (Negrelliho viadukt v Karlíně, Důl Hlubina – oblast dolní Vítkovice, Zažít město jinak, apod.). V současnosti se věnuje projektům studia Breisky.

vincenec@breisky.cz
+420 720 361 043